Greek Arabic English French German Italian

ΣΧΟΛΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32872
TodayToday60
YesterdayYesterday150
This_WeekThis_Week666
This_MonthThis_Month3609
All_DaysAll_Days32872


ΝΕΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ (από 8/2/21)

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ

 

2ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΤΕΛΙΚΟ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ) Α4 Α4
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ) ΓΟ1 Α2 Α1 Α1 ΓΟ1 ΒΘ2 Α1 ΓΟ1 Α1 ΓΟ1 ΒΘ2 Α1 Α2 ΓΟ1 ΒΘ2 ΓΟ1
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ) Α2 Α1 Α4 Γ4 Β1 Γ1 Γ3 Α4 Α2 Α3 Β1 Α3 Γ2 Α1
ΑΝΤΩΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Β3 Β2 Β2 Β3
ΔΕΛΚΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β5 Β4 Β5 Β4
ΒΕΛΛΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Β4 Β4 Γ2 Γ2 Γ2 Γ2 Β1 Β4 Β5 Β4 Γ2 Γ2 Β1 Β1 Β1 Β4 Β4 Β5
ΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β5 Β5 Β5 Β5 Γ4 Γ4 Α4 Β5 Γ4 Γ4 Β5 Β4 Γ4 Γ4 Α3 Β4 Α3 Α4
ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γαν Β3 Γ3 Γ3 Γαν Β3 Βαν Γαν Β2 Γ3 Γ3 Β2 Γαν Γ3 Γ3 Γαν Βαν Γαν
ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β2 Α4 Β1 Γ1 Γ1 Γ1 Γ1 Β5 Β2 Α4 Α4 Α4 Γ1 Γ1 Β5 Β2 Β1 Β2
ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΞΕΝΙΑ Γαν Α3 Α3 Β2 Α2 Γαν Βαν Α2 Γαν Α2 Β2 Γαν Βαν Β2 Β2 Α2 Βαν Γαν Α2 Γαν
ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ Α3 Α4 Β3  Α3 Β1 Β1 Α3 Α4 Α1 Α4 Β1 Α1 Α1   Α3 Α4 Α1 Β3 Α4 Β1 Α3
ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α2 Α2 Α1 Α3 Α2 Α1 Α1 Α3 Α1 Β3 Β3 Α1 Α2
ΤΖΙΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β3 Β3
ΝΤΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛ.-ΕΙΡΗΝΗ Β4 Β3 Β4 Β3
ΜΠΑΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΟ2 ΓΘ1 ΓΟ2 ΓΘ1 ΓΟ2 ΓΘ1 ΒΘ4 ΓΟ2 ΓΘ1 Α2 Α2 ΓΘ1 ΓΟ2 ΒΘ4 ΒΘ4 ΓΘ1 ΓΟ2 Α2
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β4 Β5 Α4 Β5 Α4 Β4 Β4 ΒΘ1 Β5 Β4 Β3 Β5 Β5 Β3 ΒΘ1 ΒΘ1 Α4 Β4
ΛΙΒΑΝΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Β2 Α3 Α3 Β1 Β1 Β2 Α4 ΒΘ3 Α3 Β2 Β3 Β1 Α3 Β1 Β2 ΒΘ3 Β3 Α3 ΒΘ3 Β1 Β2 Β3 Α4
ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΝ ΓΑΝ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΘ1 Α1 ΓΘ2 ΓΘ1 ΓΘ1 ΓΘ2 ΒΘ3 ΒΘ4 ΓΘ1 ΓΘ2 ΓΘ2 Α2 ΓΘ1 Α1 ΓΘ2 ΒΘ3 ΒΘ4 ΓΘ1 ΓΘ2 Α2
ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΓΘ2 Β4 Β3 Β5 Α3 Α4 ΓΘ2 Β3 Α2 Α1 ΓΘ2 Β4 ΓΘ2 Β5 Α2 Α3 Α4 ΓΘ2 ΓΘ2 Α1
ΖΕΡΒΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ Β4 Γυγ Α2 Γυγ Β5 Β3 Α3 Γυγ Β3 Γυγ Α3 Α4 Γυγ Α1 Β4 Α2 Γυγ Β5 Α1 Α4
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β5 ΒΘ2 ΒΘ1 Β4 Α3 Α3 ΒΘ1 Β5 Β4 ΒΘ2
ΤΑΡΑΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β1 ΓΘ1 Β2 Β1 Β2 ΓΘ1 Β2 Β2 Β2 ΓΘ1 Β1 Β3 Β1 Β1 ΓΘ1 Β1 Β3 Β2 ΓΘ1 ΓΘ1
ΜΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β1 Α1 Α4 Α1 Α4 Β2
ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α2 Α3 Α4 Β4 Β5 Α4 Α3 Α2 Β3
ΜΠΕΖΕΒΕΓΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β4 Γ2 Γ3 Γ4 Γ1 Β5 Γ1 Γ2 Γ3 Β5 Γ4 Β4
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α2 Α4 Α1 Β3 Α3 Β2 Α3 Α4 Α1 Β2 Β1 Α2 Β3 Α2 Β1 Α4 Α3 Α1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟ1 Α2 Α1 ΓΟ2 ΓΟ1 ΓΟ2 Α4 Α1 Α2 Α3 ΓΟ2 ΓΟ1 ΓΟ2 ΓΟ1 Α4 ΓΟ2 ΓΟ1 ΓΟ1 ΓΟ2 Α3
ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γαν ΓΟ2 ΓΟ1 ΓΘ2 Γαν Α1 Α2 Γαν Γαν ΓΘ1 ΓΟ1 Γαν Α2 Α1 ΓΘ1 ΓΟ2 ΓΘ2 Γαν
ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β1 ΓΟ1 ΓΟ1 ΓΟ2 ΓΟ1 ΓΟ2 Β5 ΓΟ1 Β3 ΓΟ2 ΓΟ2 ΓΟ1 ΓΟ2 Β3 ΓΟ2 ΓΟ1 Β5 Β1
ΛΑΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α2 Α1 Β4   Α4 Β2 Α3  Α1 Β4 Β2 Α4 Α3 Α2
ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Α1 Β3 Β1 Β2 Γ3 Β1 Γ4 Β3 Β2 Β4 Β4 Β5 Γ4 Γ3 Α1 Β5 Γ3 Γ4
ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α4 Γ2 Γ1 Α2 Α3 Α4 Γ1 Α2 Γ2 Α3 Γ1 Γ2