Αποτέλεσμα εικόνας για στρατοσ

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ

24 Ιανουαρίου 2018 για τα επώνυμα που ξεκινούν απο το γράμμα Α-Μ    και    25 Ιανουαρίου 2018 για τα επώνυμα που ξεκινούν απο το γράμμα Ν-Ω

Επιλογή Πρακτορείου για την 5νθήμερη εκδρομή της Γ΄ Λυκείου

Θέματα Εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση (από ΚΕΣΥΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ)

ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Προς τους γονείς των μαθητών των σχολείων του Γαλατσίου

Όπως γνωρίζετε, έχει καθιερωθεί ως δικαιολογητικό εγγραφής των μαθητών στο νηπιαγωγείο, στην Α΄ και Δ? τάξεις του Δημοτικού Σχολείου, στην Α? Γυμνασίου και στην Α? Λυκείου το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.). Το ΑΔΥΜ συμπληρώνεται από παιδίατρο.
Η Ένωση Γονέων Γαλατσίου διεκδικεί κάθε σχολικό έτος την παροχή της υπηρεσίας αυτής από παιδιάτρους των ασφαλιστικών ταμείων ή του ευρύτερου δημόσιου συστήματος υγείας.

Στα πλαίσια των ενεργειών αυτών ενημερωθήκαμε από τον ΕΦΚΑ (πρώην ΙΚΑ) Γαλατσίου, πως οι γονείς που είναι υποχρεωμένοι να προσκομίσουν το ΑΔΥΜ, μπορούν να κλείνουν ραντεβού δωρεάν με παιδίατρο στην Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Γαλατσίου ? πρώην ΙΚΑ Γαλατσίου - (Πρωτοπαπαδάκη 70) ή στην Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (Δροσοπούλου 157) ή σε οποιαδήποτε άλλη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ επιθυμούν στα πενταψήφια τηλεφωνικά νούμερα του ΠΕΔΥ ή μέσω internet στην ιστοσελίδα http://rdv.ehealthnet.gr.

Γαλάτσι 20 Σεπτεμβρίου 2017
Το Διοικητικό Συμβούλιο

78 ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»  Αποτέλεσμα εικόνας για ελληνικη μαθηματικη εταιρεια

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
5ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΥ ΣΚΙΤΣΟΥ

6ος Πανελλήνιος Λογοτεχνικός Διαγωνισμός Πρωτόλειου Διηγήματος στη μνήμη της Καίτης Λασκαρίδη για το σχολικό έτος 2017- 2018

Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός της Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης με θέμα ?Σαράντα χρόνια Εκπαιδευτική Ραδιοτηλεόραση? για μαθητές Π.Ε. και Δ.Ε.

Αποτέλεσμα εικόνας για καλη σχολικη χρονια

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

Ο αγιασμός για την νέα σχολική χρονιά θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 11/9/2017 στις 09:00 . Οι μαθητές της Α' Λυκείου να φέρουν τσάντες  γιατί θα μοιραστούν βιβλία.

Κράτα το